A Magyar Nemzeti Vidéki Hálózat és a Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága „Biogazdálkodás a gyakorlatban” címmel szervez előadást. Kedden 17 órától a Savaria Múzeumban Németh István biogazda beszélgetőpartnere Márczi Elvira kertészmérnök lesz. A résztvevők ezután megismerkedhetnek a Vasi Múzeumfalu legújabb fejlesztésével, az úgynevezett népi élővilágismereti eredményekkel Balogh Lajos vezetésével. Az érdeklődőknek a térségre jellemző zöldségek mintapalántáit is átadják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!