Az idén februárban Szombathelyen elindult két éves programsorozat célja, hogy a szombathelyiek egyharmada elsajátítsa az újraélesztés technikáját. A programra folyamatosan várják a jelentkezőket, és májusban már a tízezredik szombathelyi részesül újraélesztési képzésben. A hónap végén pedig a Fő téren egyszerre 100 bábun mutatják be a szombathelyi diákok az újraélesztés alapvető fogásait. A Segítés Városa megvalósítására együttműködési megállapodást írt alá Mártai István, az Országos Mentőszolgálat főigazgatója és Csákvári Imre, a Vas megyei Mentésügyi Alapítvány elnöke, valamint Puskás Tivadar, Szombathely polgármestere, aki a napokban megtartott ünnepségen megköszönte az öt legnagyobb szombathelyi cég képviselőinek a program támogatását.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!