Idén is megtartják a beteg gyerekek javára szervezett nyári tábort, a mozgáskorlátozott, és értelmileg fogyatékos gyermekek részére, ennek a tábornak a javára rendez a Vöröskereszt pénteken este Szombathelyen a Tóvendéglőben egy jótékonysági rendezvényt, amivel egy a Vöröskereszt Vas megyei szervezeténél indítottak el, és idén már egy 33 éve működő hagyományt folytatnak. Körülbelül 30-35 gyerek táboroztatását tudják vállalni, önkéntes segítőkkel, amit ezúttal is az Agora Felsőcsatári táborhelyén tartanak majd meg - mondta el Kenedli Csilla, a Vöröskereszt Vas megyei szervezetének vezetője.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!