Az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala panaszfelvételi napot tart május 17-én, csütörtökön, Szentgotthárdon a polgármesteri hivatalban. Előzőleg írásban várják a beadványokat. A biztos kérésére április közepétől gyűjtőládák állnak rendelkezésre a panaszok bejelentésére a polgármesteri hivatalban és a Pszichiátriai Betegek Otthonában. Azoknak ajánlják a panasztételt, akik úgy ítélik meg, hogy valamely hatóság, illetve közszolgáltatást végző szerv alapvető jogaikkal összefüggésben visszásságot, sérelmet okozott nekik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!