A Fővárosi Baleset-megelőzési Bizottság szervezésében rendezték meg Budapesten a II. Országos Szakmai Közlekedésrendészeti verseny. A járőrök gépkocsi-vezetői, motorkerékpár-vezetői és forgalomirányítói - kategóriában mérték össze tudásukat, elméleti ismereteiket pedig - KRESZ és szakmai - tesztlapok kitöltésével bizonyították. Vas megyét az eseményen hárman képviselték, akik közül Puklér András törzszászlós, a Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának balesethelyszínelője és vizsgálója forgalomirányítói versenyszámban országos első helyezést ért el.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!