Az egyik szombathelyi áruházban tegnap délután lopáson tetten értek két helyi férfit, akik ruhaneműket kíséreltek meg fizetés nélkül hazavinni. Nem jött össze nekik, és hamarosan már a Szombathelyi Rendőrkapitányság vendégszeretetét élvezhették. Tegnap az esti órákban az egyik sárvári üzletben is lopáson értek tetten egy helyi férfit: ő alkoholt vitt volna ingyen, hatezer forintot meghaladó értékben. Az egyik celldömölki áruház alkalmazottja is rendőri segítséget kért, amikor észrevette, hogy egy jánosházai lakos az üzletben felbontott egy kis üveg szeszes italt, amelyből aztán fogyasztott isés meg is húzta azt. A helyszínre érkező rendőrök a férfit sorozatos és ismétlődő cselekményei miatt a Celldömölki Rendőrkapitányságra előállították és szabálysértési őrizetbe vették.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!