A Vas Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja „Tájékoztató Napot” szervez 2012. május 23-án délelőtt 10 órától, a Megyeháza Berzsenyi termében. A Tájékoztató Nap témája lesz az aktuális munkaerő-piaci helyzetkép, „A hátrányos helyzetűek foglalkoztathatóságának javítása”, és a közfoglalkoztatás jelenlegi helyzete Vas megyében. A Támop programról, és a kínált képzésről is hallhatnak előadásokat ez érdeklődők.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!