Szombaton közös bringázásra várják a vállalkozó szelleműeket Bükfürdőn. A TDM Szervezet vállalja, hogy minden 25 induló után egy fát és minden 10 induló után egy virágot ültet majd a leendő Kneipp- és Nordic Walking parkban, Bükfürdőn. Itt valóban a részvétel lesz a fontos és nem a győzelem, hiszen eredményhirdetésre kizárólag az össze-kerekezett fák és virágok végleges száma kerül, a résztvevők helyezést nem érhetnek el. Három feladat teljesítése vár a résztvevőkre: elsőként egy gyorsasági megmérettetés. A második állomás a bükfürdői golfpályáján lesz, ahol mindenki kipróbálhatja ügyességét. A harmadik kihívás egy Bükfürdővel kapcsolatos kvíz kitöltése, amelynek eredményeként mindenki lemérheti, mennyire tájékozott a fürdővárost érintő tudnivalókban – tájékoztatott Balogh Károly TDM menedzser.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!