A vetélkedősorozat következő állomása a Kölcsey Utcai Általános Iskola. A rendezvényt ma délután 1 órától tartották. Három magyarországi régió, 9 megye, 20 településének általános iskolásai vetélkedtek egymással a Grund Klubhálózat szervezésében. A roadshow-n résztvevő összesen több mint háromezer diák csoportfeladatokkal, jó példák bemutatásával, játékos, szórakoztató formában sajátítja el a környezettudatos gondolkodás legfontosabb elemeit, és egymással versengve megmutathatják, mire képesek, ha a bolygó megmentéséről van szó. A 10 főből álló diákcsapatok egymással számos feladatban mérik össze tudásukat, ügyességüket, így tudatosítva bennük, minden cselekedetük hatással van a Földre, egy-egy rossz döntéssel pedig teljesen tönkre tehetik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!