Már többször felmerült problémaként, hogy a Ság hegy lábánál lévő hulladékgyűjtő konténerek zsúfolásig megtelnek, valamint a melléjük szórt szemét a hegy ápolatlanságának, rendezetlenségének benyomását kelti. Az ülésen a képviselők elfogadták a határozati javaslatot, miszerint megszüntetik a Ság hegy alatti elkerülő útnál lévő négy darab 1100 literes edényt, helyette a buszfordulónál lévő 5 köbméteres nyitott konténer heti kétszeri ürítését rendelik el. Ezen felül felkérték a Városgondnokságot, hogy a buszfordulónál lévő 5 köbméteres nyitott konténert három oldalról kerítse be, hogy a szél ne hordja szét a hulladékot.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!