Vas és Zala megyében eddig összesen több mint ezernégyszázan - civil szervezet, közösség, magánszemélyek - regisztrálta magát a június 2-ára meghirdetett, "Te szedd! - Összefogás a Tiszta Magyarországért" elnevezésű országos környezetvédelmi akciónapra. A két megyében hatvan hulladékpontot jelöltek ki, de ez még bővülhet a május 30-i regisztrációig. Az akcióhoz a www.teszedd.hu internetes oldalon lehet csatlakozni. Tavaly a két megyében 271 helyszínen 9 ezer önkéntes 155 tonna szemetet gyűjtött. Ilyen eredménnyel idén is elégedettek lennének.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!