Éves, rendes küldöttgyűlését tartotta ma a Szombathelyi Haladás VSE. A küldöttgyűlés egyhangúlag elfogadta az ügyvezetés és a felügyelő bizottság beszámolóját, valamint a mérlegszámokat. Információink szerint a küldöttektől érkezett kérdések kapcsán felmerült, hogy az egyesület működését Molnár Miklós alpolgármester nehezíti. Az elmúlt időszakban volt olyan HVSE-rendezvény, amelyen az alpolgármester kijelentette: a Haladás VSE-re lakatot kellene tenni. A klub küldöttgyűlése értetlenül áll mindezek előtt, hiszen a mintegy 800 sportolót foglalkoztató nagy múltú egyesület jelenleg is három olimpikont ad Szombathelynek és Magyarországnak, utánpótlása pedig kiemelkedő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!