A Pannon Kapu Kulturális Egyesület és a Szentgotthárdi Civil Fórum június 2-án, 15 órától rendezi meg a VII. Kistérségi Forgatagot. A program a Városkapunál Cziráky László megnyitójával veszi kezdetét, majd a májusfa kitáncolásával folytatódik. 15.30-kor Monek Gyula magyarlaki polgármester ünnepélyes köszöntője után, a Színház aulájában Germán Noémi grafikus kiállításának megnyitója lesz. 16 órakor kezdődik a színház mellett felállított színpadon a forgatag. További információk a www.pannonkapu.hu oldalon.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!