A szombathelyi önkormányzat is csatlakozott a TeSzedd! Összefogás a tiszta Magyarországért mozgalomhoz, amely 2012-ben a belterületek megtisztítását tűzte ki célul. A városvezetők, a képviselő-testület tagjai és a polgármesteri hivatal dolgozói idén ismét kesztyűt húznak, hogy rendezettebbé tegyék városunkat: szombaton délelőtt negyed kilenckor a Paragvári és Szűrcsapó utca kereszteződésénél lesz a találkozó. A tavaszi nagytakarítás során a Szűrcsapó utca - Paragvári utca - Dr. Szabolcs Zoltán utca - Gyöngyös-patak medre - Markusovszky kórház és SZTK környékét teszik rendbe a képviselők.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!