A képző intézet partneriskoláinak diákjai a közelmúlt országos tanulmányi versenyein kiváló eredményeket értek el. Horváth Szilvia, a Szakma Kiváló Tanulója verseny országos döntőjében élelmiszer- és vegyi áru-eladó kategóriában 6. helyezést ért el, Pongrácz Dániel mezőgazdasági gépszerelő, gépjavító kategóriában 7. lett. Mindketten a körmendi Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola tanulói. Bajzek Richárd a szentgotthárdi III. Béla Szakképző Iskola és Kollégium asztalos tanulója az EuroSkills magyarországi asztalos válogató versenyen 8. helyezést ért el. Munkájuk elismeréseképp a Vasi TISZK jutalmat adott át a diákok részére.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!