A Vas megyei regisztrált TDM szervezetek képviselői csütörtökön szándéknyilatkozatot írtak alá, melyben kinyilvánítják szándékukat egy térségi TDM szervezet létrehozására. A dokumentum alapján ugyanakkor fontosnak tartják, hogy a létrejövő térségi szervezetben a csatlakozni szándékozó helyi TDM-ek mellett valamennyi térségi elkötelezettségű szakmai szervezet is részt vegyen. A dokumentumot Vörös-Borsody Csilla, a Savaria Turizmus Nonprofit Kft. ügyvezetője, Zágorhidi Czigány Ákos, a Vasi Hegyhát-Rábamente Közhasznú Turisztikai Egyesület elnöke és Balogh Károly, a Bük, Bükfürdő Közhasznú Turisztikai Egyesület titkára látta el kézjegyével.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!