A vár előtt nyílt meg az információs pont, amely augusztus 20-ig tart nyitva. Üzemeltetésének érdekessége, hogy a standon ebben az évben közel 80 gimnazista vállalt önkéntes munkát. A standot két műszakban üzemeltetik, délelőtt 10 órától délután fél négyig, majd ezt követően a zárásig, este 9-ig egyaránt két-két diák teljesít szolgálatot itt, akik munkájukért nem kapnak ellenszolgáltatást, de másképp: belépőkkel, pólóval, kisebb ajándékokkal motiválják őket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!