Országszerte június 16-án, szombaton tartják a „Múzeumok éjszakája” elnevezésű nagysikerű rendezvényt. A sárvári Nádasdy Múzeum nem csatlakozott az idei országos sorozathoz, mert sajátot tart. Mint azt megtudtuk, ez augusztus 19-én lesz „Lidércfény” elnevezéssel. Nem különcködésről van szó, csupán a mostani időpont más városi rendezvénnyel ütközött volna, és egy megállapodás alapján Sárváron az intézmények nem szerveznek keresztbe, így remélve mindegyikre minél nagyobb látogató közönséget.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!