Mandátumuk lejárta előtt váltotta le a szentgotthárdi és heiligenkreuzi ipari parkok ügyvezetőit a többségi tulajdonos, így a Szentgotthárdi Ipari Park Kft-ben már idén nyáron jelentős változások lehetnek. Hivatalosan július 1-től nem lesz magyar ügyvezetője a főként gazdaságszervezéssel foglalkozó ipari parknak. Az alapító két kisebbségi tulajdonos – Szentgotthárd és Heiligenkreuz - jogi úton támadta meg ezt a döntést. Szerintük csak közös belegyezéssel mozdíthatták volna el az ügyvezetőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!