Ma délelőttől vizet osztanak a rendkívüli meleg miatt a nagyobb vasútállomásokon az utasoknak. Eközben a szakemberek folyamatosan ellenőrzik a sínek hőmérsékletét, és ha az valahol eléri a kritikus szintet, fokozott pályafelügyeletet vezetnek be - közölte a MÁV Zrt. A vasúttársaság közleménye szerint a rendkívüli meleg miatt a budapesti pályaudvarokon és nyolc nagyobb vidéki állomáson - a miskolci, a szegedi, a szombathelyi, a debreceni, a pécsi, a szolnoki, a nagykanizsai és a nyíregyházi állomásokon - vizet osztanak az utasoknak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!