Fejlesztik a Vulkánfürdőt Celldömölkön. A jövő héten kedden írják alá a Vulkán Gyógy- és Élményfürdő konferenciatermében azt a szerződést, mellyel a beruházók egy négycsillagos szálloda és kemping építésére vállalnak kötelezettséget. A vasi város fürdője mellett egy újabb nagyszabású beruházás veszi kezdetét. A szerződést Fehér László, Celldömölk Város Polgármestere, Farkas Gábor, Celldömölk Város Jegyzője, valamint a beruházó cég részéről Rudolf Wiedner, a JUFA Ungarn Kft. ügyvezetője írja alá.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!