Ivóvizet osztanak az Ady téren

A napokban várható hőségre tekintettel ismét ivóvizet oszt a VASIVÍZ ZRt. a járókelők részére, ezúttal Szombathelyen, az Ady téren. Az ivóvízosztás ezen a héten, június 29-én, pénteken 10.00 és 16.00 óra között, az autóbusz pályaudvar területén lesz. A magas ásványi anyag tartalmú, hűs csapvizet 2 dl-es műanyag pohárban osztják. A VASIVÍZ mindenkit arra bíztat, hogy az ivóvizet bátran fogadják el, hiszen a csapvíz Magyarországon a legszigorúbban ellenőrzött élelmiszer.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek