Október végére hat magyar futballstadionban - a győriben, a diósgyőriben, a szombathelyiben, a kecskemétiben, valamint az Újpestnél és a Honvédnél - lesz új biztonsági rendszer, központi jegyértékesítéssel – tájékoztat az mti. Samu István, a Magyar Labdarúgó Szövetség biztonsági igazgatója azt mondta, a második ütemben további létesítményekben is kialakítják majd a beléptetőrendszert. Hozzátette, az első ütem megvalósulásához az állam 980 millió, a másodikhoz 860 millió forintos támogatást biztosít. Az új rendszerben lehetőség lesz névre szóló jegyek forgalmazására, s új típusú megfigyelőrendszert is kiépítenek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!