A Kámoni Arborétumban indulnak ma az egészségnapok. Különleges helyszínen indul az idén háromnapos rendezvény Szombathelyen. Az Arborétum területén több sportágat is kipróbálhatnak ma a látogatók, amelyek bemutatják, hogy miként lehet a természetes környezetben a mozgással az egészségünk védelmében tenni valamit. A Harmónia Egyesület jóvoltából lesz masszázs a fák alatt, de gyógytornászok segítségével a csontritkulás megelőzése érdekében is végezhetnek tornagyakorlatokat. A látogatóközpontban pedig a délelőtti órákban ingyenes szűrővizsgálattal várják az érdeklődőket. Lesz vércukorszint mérés, diabetes konyhasarok, vérnyomásmérés, és hallhatnak a szív és érrendszeri betegségek megelőzéséről is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!