Már beszámoltunk arról, hogy VW bogár találkozó lesz Sárváron. A rendezvény ma el is kezdődött a Vadkert kemping területén. A bogár tulajdonosok azonban bogarasok, ellátogatnak a rábapatyi Vesszős Fesztiválra, de a fürdőző embereket sem hagyják békén. Holnap ugyanis délelőtt 11 óra és dél között a fürdőt is meglepik járgányaikkal, mennek egy kört a napozók között, és ezután folytatják útjukat a városban. A bogártalálkozó részletes programja a lathatatlansarvar.hu honlapon olvasható.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!