Visszavonta az Észak-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság vezetőjének megbízását a belügyminiszter – írja szombati számában a Kisalföld. A cikk szerint Pintér Sándor „a közmunkaprogramban elkövetett hibákkal” indokolta lépését. A posztot 1999 óta betöltő Janák Emil a lappal azt közölte, hogy a döntést tudomásul veszi, de kommentálni nem kívánja. A Kisalföld emlékeztet arra, hogy alig egy hónapja kellett távoznia posztjáról Németh Zoltánnak, a regionális zöldhatóság vezetőjének.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!