Megtalálták annak a 47 éves dunaszentgyörgyi férfinak a holttestét, aki vízibicikliről ugrott a Balatonba vasárnap - tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Karsay Kornél elmondta: a férfi Siófok-Szabadiban két gyermekével együtt indult vízibiciklizni, majd a két és fél méteres vízbe ugrott és elmerült. A férfit, akinek keresésébe a család mellett a vízirendőrök és a vízimentők is bekapcsolódtak, a víz alatti kutatásokhoz használt Sonar- készülékkel találták meg. (MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!