Sikeres volt a Szentgotthárdi Civil Fórum pályázata, melyből a Hársas tó ivóvíz ellátását oldanák meg. Az önkormányzat az idei költségvetésben közel 3 millió forintot különített el, melyből WC-k és zuhanyzók kialakítását vállalta a szabad strandon, valamint további infrastrukturális fejlesztésekre is sor kerül. A beruházás azonban csak a jövő évre készülhet el, így az idei szezonban sem lehet hivatalosan fürdeni a tóban - hívja fel a figyelmet a gotthardtv.hu. Egy jogszabályváltozás miatt a tározó vészleeresztőjének kiépítését is meg kell oldania a városnak. Ennek a munkálatai is elkezdődnek a közeljövőben, a zsilip felújításával együtt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!