A két település képviselő-testülete úgy döntött, hogy közös önkormányzati hivatalt hoznak létre. Január 1-től lép érvénybe a határozat, amely a porpáci jegyzői és polgármesteri jogokat és feladatokat a sárvári polgármesteri hivatalra ruházza át. A közös elhatározás hivatalos dokumentuma szerint „Porpác Község Önkormányzatának Képviselő-testülete Sárvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének támogató, befogadó határozata alapján 2013. január 01-vel csatlakozik a Sárvári Közös Önkormányzati Hivatalhoz.”
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!