Megtartotta tisztújító küldöttgyűlését a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, ahol újabb négy évre Kovács Vincét választották elnöknek. A választási eseményen ott volt Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke is, aki elmondta: a kamara feladata, hogy befejezze és sikerre vigye az eddig elkezdett programokat. Kihangsúlyozta: a kamara jelentőségét Vas megyében nem kell részletezni. Különösen jónak értékelte azt, hogy a politika is felismerte: a kamara nélkül nem lehet sikeres. Ezért nem csak látszatprogramokban gondolkoznak, hanem valós programokkal működnek együtt a kamarával. A regisztrált vállalkozásokkal kapcsolatban közölte. rajtuk múlik, hogy milyen mértékben kívánnak a kamarához kötődni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!