A Gyöngyöshermán-Szentkirályi Polgári Kör a Szombathely területén, Szentkirály közelébe tervezett bio-erőmű ügyében az Önkormányzat, és az érintett hatóságok felé több alkalommal tiltakozott már, mert véleményük szerint az erőművet engedélyező Mérésügyi Hatóság az eljárás során többször ellentmondásba került önmagával és a vonatkozó jogszabályokkal, illetve jogellenes módon adta ki az építési engedélyt- olvasható a Szentkirályi Polgári kör közleményében. A tájékoztatás érdekében lakossági fórumot tartanak ma eset 18 órától a zarkaházi Szily-kastélyban.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!