Ahogy már beszámoltunk, idén Szombathely lett a Magyar Dal Fővárosa. A rendezvény ősszel lesz, de már most szeretné felhívni az Agora Kulturális És Turisztikai Központ a fotósok figyelmét. Szombathelyi koncerteken készült fotókat várnak, minden pályázótól maximum 5 db-ot – tájékoztatott Grünwald Stefánia igazgató. A legjobbnak ítélt darabokból sajtó-fotó kiállítást szerveznek, amit a Magyar Dal napján Presser Gábor nyit meg. A beküldési határidő augusztus 15
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!