Prof. dr. Gadányi Károly, az NYME SEK elnök-rektorhelyettese és dr. Németh Norbert egyetemi lelkész, a II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium igazgatója kedden ünnepélyes keretek között látták el kézjegyükkel a két intézmény között megvalósult együttműködési megállapodást. Az új képzés célja, hogy globális szemléletet adjon, és keresztény értékeket közvetítsen, valamint elősegítse a tudományok közti párbeszédet. A szakkollégium, amely mint tehetséggondozó műhely kíván megjelenni az egyetemi oktatásban, augusztus 15-ig várja a jelentkezőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!