Holnap kerékpáros túrát szervez a Kőszegi Natúrpark Egyesület. Az úti cél az ausztriai Kirschlag, az útvonal az úgynevezett Mária-úton át vezet. A szervezők nehéznek ítélik a túrát, amely aszfaltozott úton, és murvás ösvényeken át vezet, hossza 55 kilométer. A résztvevőket reggel 9 órára várják a Csónakázó tóhoz, akiknek a Kőszeg – Rattersdorf – Liebing – Hochstrass - Kirschlag – Karl – Piringsdorf – Lockenhaus - Kőszeg útvonalat kell legyűrniük.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!