Megalakult Magyarország hivatásos katasztrófavédelmi mentőcsapata. A HUNOR mentőszervezet tagjai a belügyminiszter előtt tettek esküt, majd átvették a tárca vezetője által adományozott csapatzászlót. A Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság állományából a sárvári kirendeltség tűzoltója, Veiczer Krisztián főtörzsőrmester megyénkből egyedüliként nyert felvételt a mentőszervezetbe, aki már 18 éve tűzoltó, és egyrészt hivatástudatból, másrészt az érdeklődése miatt jelentkezett a mentőszervezetbe.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!