A költségcsökkentések és üzletfejlesztések után 71 millió forintról 19 millióra csökkent a szentgotthárdi fürdő tavalyi üzemi vesztesége – állapították meg a legutóbbi testületi ülésen a városatyák –, azonban a fennálló kötvénytartozás miatt továbbra is tőkepótlásra szorul az intézmény. A képviselők ezért arra kapacitálják a városlakókat, hogy többet fürdőzzenek, javítva ezzel a fürdő és a város költségvetését.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!