A Gotthárd TV szervezésében idén három muravidéki és három rábavidéki fiatal ismerkedik a televíziózás és a filmezés alapjaival – olvasható a városi tv honlapján. Tavaly júliusban szervezték meg az első médiatábort, amelyen magyar és szlovén középiskolás diákok voltak a vendégek. A Gotthárd TV-ben futó Mura-Rába II. projekt keretében idén is a táborozóké volt a stúdió. A munka hétfőn ismerkedéssel kezdődött, délután pedig Orfalu felé vette az irányt a kis csapat, amelynek magyar tagjai már tavaly is bizonyították rátermettségüket. A szlovén oldalt a ljutomeri gimnázium három tanulója erősíti.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!