A Vas Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjánál az Országos Rendőr-főkapitányság felkérésére híváskezelő munkakörre július 12-ig lehetett regisztrálni. Az ORFK ugyanis Szombathelyen Hívásfogadó Központot hoz létre, amely országosan egységesen fogja végezni a segélykérések központi fogadását és szükség szerinti kezelését. Az előzetes regisztráció célja, hogy a Központ indulásakor meggyorsítsák a felvételi menetét. Az állásra 1300-an regisztráltak, és várhatóan 425, legalább középfokú végzettségű híváskezelőt vesznek majd fel. A regisztrált érdeklődőket a Vas Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja tájékoztatja a felvételi eljárás menetéről. A munkatársak képzését egy TÁMOP projekt keretében támogatják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!