A Mária Rádió budapesti stúdiójának munkatársai gyalogosan indulnak a Mária Úton Celldömölkre, Nagyboldogasszony ünnepére. A Mária Rádió szerkesztősége azt tervezi, hogy gyalogosan járja be azt a vidéket, ahol hallgatható a rádió. Budapestről indul a menet augusztus 7-én, és több településről csatlakozva érnek el több nap után a vasi városba. A menetet Szabó Tamás, a rádió elnöke vezeti Budapesttől Celldömölkig.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!