Az egyhetes osztrák rocktáborban több magyar fiatal is fejlesztette zenei képességeit az elmúlt héten, a mintegy 40 hallgató között több Vas megyei zenészpalánta is jelen volt. A táborban olyan zenei nagyságoktól tanulhattak a héten, mint Grencsó István, Fii, vagy Klaus Ambrosch. A nappal-tanítás-este-session-mintára szerveződő egy hetes intenzív kurzus lehetőséget adott új technikák elsajátítására és tapasztalatcserére. Délelőttönként egyéni órákon, délután pedig együttesekben gyakoroltak, ma este 20 órától pedig mindannyian fellépnek Bildeninben. Az alkalmi zenekarok az augusztus 10-11 között zajló picture on fesztivál délutánjain a nagyközönség előtt is felléphetnek majd. A bildeini rockszeminárium azért is jött létre, hogy lendületet adjon a regionális zenei élet szereplőinek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!