Közleményt adott ki a rendőrség a pánikkeltés elkerülése érdekében. A megyei napilapban a mai napon megjelent, a tényekkel köszönő viszonyban sem lévő, „Amit elhallgatnak, az meg sem történt?” című tudósítás miatt, a felesleges pánikkeltés elkerülése érdekében a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság közleményt tett közzé, mely szerint a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya a gyanúsított előzetes letartóztatása mellett folytat nyomozást életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A nyomozás eddigi adatai alapján sem erőszakos közösülés, sem emberrablás, sem pedig személyi szabadság megsértése bűncselekmény nem történt, ilyen cselekményeknek a gyanúja sem állapítható meg az egymást korábbról már ismerő, 67 éves férfi gyanúsított és a 41 éves sértett nő között, akik mindketten Vas megyei lakosok.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!