Vizet osztanak a vasutasok Celldömölkön is. Életbe lépett az öt napra szóló hőségriasztás; a hőség várhatóan jövő hétfőn tetőzik, akkor a csúcshőmérséklet akár 39 Celsius-fok is lehet. Az UV-B sugárzás maximuma pénteken is elérheti a nagyon erős szintet, ami azt jelenti, hogy már 15-20 perc alatt is le lehet égni. A MÁV-START Zrt. a délelőtti óráktól kezdve ismételten ásványvizet biztosít az utasainak. A nap folyamán a Budapest-Keleti, a Budapest-Nyugati és a Budapest-Déli pályaudvaron, a miskolci, a szegedi, a debreceni, a nyíregyházi, a pécsi, a szolnoki, a nagykanizsai, a zalaegerszegi, a békéscsabai, a celldömölki és a győri állomásokon lehet majd átvenni az ingyenes ásványvizet a vasúttársaság dolgozóitól. Ezzel együtt a MÁV-START azt javasolja az utasainak, hogy utazásukat elegendő mennyiségű ivóvízzel kezdjék meg.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!