A város három utcájában fejeződött be a napokban a vízbekötések cseréje. A munkát a Vasivíz Zrt. saját beruházásban végezte, mintegy három és félmillió forint értékben. Már csak a szükséges aszfaltbontások helyreállítása van hátra. Összesen hatvanhét helyen cserélték ki a gerincvezetékről az ingatlanokhoz ágazó bekötéseket, amitől azt remélik, hogy nő az ellátás biztonsága, és a vízminőség is jobb lesz.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!