Új helyre, a 8-as számú főút rábafüzesi bekötőjéhez került a helyi plébánia Szent Kristóf szobra. A városi képviselő-testület legutóbbi ülésén járult hozzá, hogy a Szentgotthárdi Nagyboldogasszony Plébánia tulajdonában lévő Szent Kristóf szobor a 8-as főút és a rábafüzesi bekötőút által határolt területre kerülhessen. A szobrot Rábafüzes Jakabháza felőli végében, a 8-as főút és a bekötőút találkozásánál állították fel, s itt őrizi az arra utazók életét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!