Pénteken délelőtt 10 órakor kezdték vetíteni a filmeket a város artmozijában, és ma este 8 óráig pörögnek folyamatosan a képkockák. Nem volt olyan, aki vállalkozott volna arra, hogy 34 órán keresztül üljön a vászon előtt, pedig a szervezők busásan megjutalmazták volna a bátor nevezőt, hisz örökös ingyenes mozibérletet nyerhetett volna a kitartásával. A celliek inkább egy-két filmre ülnek be a maratoni filmezésre – mondta el a szervező Losoncz Andrea.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!