Hetedik alkalommal várja vendégeit a Nádasdy Ferenc Múzeum augusztus 19-én, vasárnap este hat órától éjfélig egy múzeumi éjszakára. Az idén nem párizsi hangulattal, isztambuli kalanddal, bajor sörrel készülnek a múzeumban, hanem a nemrégiben indult Sárvár anno életre keltésével. A Sárvár anno képek segítségével mutatja be a város száz éves történetét. Ehhez nem csak a múzeum több tízezer darabból álló fotógyűjteményét használja fel, hanem a város minden polgárát arra buzdítja, hogy írja meg saját történetét, töltse fel saját fényképeit. A Lidércfény most ezeket a felvételeket veszi elő, és mutatja be egy hangulatos éjszakán.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!