Gépjárműszerelő csarnokot adnak át Szombathelyen

A Rábaparti Kft. a Nyugat-dunántúli Regionális Operatív Program pályázatán nyert el több mint 64 millió forintot. A szervizcsarnok és vizsgabázis a legkorszerűbb gépekkel, berendezésekkel, műszerekkel rendelkezik a tehergépkocsik, kamionok, autóbuszok és személygépkocsik javításához, valamint hatósági műszaki vizsgáztatásához. A Csaba utcai létesítmény átadása egy hosszabb folyamat, a Rábaparti Kft. elmúlt két esztendőben végbement beruházásainak lezárását is jelenti. Elsőként a társaság által üzemeltetett körmendi benzinkutat újították fel, majd Jánosházán, Sárváron és Szombathelyen új közforgalmú töltőállomások kezdték meg működésüket. A beruházás sorozat utolsó állomásaként létesült az új gépjármű szerelő csarnok összesen 129 millió forint ráfordítással. A létesítményt nemzeti ünnepünkön Balog Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának tárcavezetője avatja majd fel.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek