Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke a Blikknek elmondta: kedd délután indult a kormányfő, felesége és az ötből három gyermekük egy kerékpártúrára Ausztriába, a Fertő-tó partjára, naponta 50 kilométert tekertek, megnézték Rusztot és más környékbeli városokat. A nyaralás pénteken ért véget, a család hazaautózott Felcsútra. Orbán Viktor már a Puskás Akadémia ügyeivel foglalatoskodott, szombaton hivatalosan is véget ér a szabadsága, augusztus 20-án, hétfőn ünnepi rendezvényeken vesz részt, kedden pedig már a szokásos hivatali teendőit látja el. A kormányfő szabadsága első felét Felcsúton töltötte, ahol többek között fociedzések nézésével kapcsolódott ki, és az ottani házában nézte az olimpiai közvetítéseket is - olvasható a lap szombati számában.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!