A nyár végéhez közeledve a gyermekek táboroztatása is befejeződött a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász közelmúltban felújított nardai gyermektáborában. Az elmúlt nyolc héten több mint 500 gyermek hasznos időtöltéséről gondoskodtak a Karitász munkatársai és önkéntesei. Tapasztalataik szerint a tábor célja idén is megvalósult, a résztvevők élményekkel gazdagodtak a nyár folyamán. A tábor a gyerekek erkölcsi nevelését is szolgálta, elsajátíthatták a megfelelő kommunikáció és magatartás képességét, valamint fejlődött a fiatalok elfogadókészsége, erősödött a közösség összetartása –számol be a martinus.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!