A színház után most büntetés-végrehajtási intézetben is bemutatják a Turay Ida Színház Spirit Kamaraszínházának előadását. A fiú a tükörből című darabbal Győr, Kecskemét, Tököl és Debrecen mellett Szombathelyen is vendégszerepelnek. Az előadások után Makranczi Zalán és Perjés János színészek börtönnaplót írnak az átélt élményekről. Kampányuk fő mondanivalója: a fiatalkorúak ellen családon belül elkövetett erőszakra való figyelem felhívása, alkohol- és drogprevenció, valamint kiút mutatása a függőségek világából. A cél, hogy az intézmények, hatóságok, segítő szervezetek nagyobb teret kapjanak, a családon belüli erőszak sértettjei pedig elmenjenek problémáikkal a megfelelő szervekhez és változtassanak életükön, gyermekeik életén.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!